• Iepazīšanās pāris
  • Romantiskais pāris iepazīstas internetā
  • Nāc un iepazīsties internetā
Pievienojies iepazīšanās servisam

Iepazīšanās internetā

Iepazīšanās internetā jau labu laiku ir kļuvusi par mūsdienīgas dzīves pašsaprotamu sastāvdaļu. Internetā mēs varam satikt un iepazīt cilvēkus, kurus citādi satikt mums diez vai izdotos. ASV nesen veikts pētījums rāda, ka mūsdienās vairāk nekā trešā daļa no pāriem, kas precas, ir iepazinušies tieši internetā. Turklāt laulības, kas slēgtas ar internetā iepazītiem partneriem, esot laimīgākas un tiek šķirtas retāk nekā pārējās (avots - šeit).

Iepazīšanās - pāris Kādreiz mūsu potenciālo paziņu loks aprobežojās ar cilvēkiem, kurus varējām sastapt darbā, pasākumos vai kaimiņos. Tagad internets nojauc praktiski visas robežas laikā un telpā. Skolotāja no mazpilsētas var internetā iepazīties ar liela uzņēmuma direktoru no galvaspilsētas. Lidmašīnas pilots internetā var satikt veterinārārsti no pierobežas. Internetā brīvi var kontaktē dažādi cilvēki, kas dzīvē vienkārši nesadūšotos viens otru uzrunāt!

Šodienas saspringtajā dzīves ritmā daudziem cilvēkiem vienkārši nepietiek laika kvalitatīvai draugu meklēšanai. Kad jāstrādā no gaismas līdz tumsai, varbūt pat brīvdienās, ir grūti atrast pietiekami daudz laika, lai apmeklētu kādus pasākumus, kur iepazīt jaunus cilvēkus. Savam profilam iepazīšanās portālā mēs varam pieslēgties jebkurā diennakts laikā, un varam veltīt sarakstei un draugu meklēšanai tik daudz laika cik mums tobrīd ir. Iepazīšanās portālu mobilās versijas ļauj mums iepazīties un uzturēt kontaktus pat vietās, kur dators nav pieejams, izmantojot mobilo tālruni, piemēram, sabiedriskajā transportā, gaidot rindā vai atpūšoties parkā.

Bez tam internets ļauj mums iepazīt potenciālo partneri daudz dziļāk un pamatīgāk. Ir taču tik daudz lietu, ko jautāt dzīvē tikko satiktam cilvēkam šķiet neērti, neētiski vai vienkārši neienāk prātā. Kvalitatīvs iepazīšanās portāla lietotāja profils pastāsta par cilvēku ļoti daudz, sākot no fiziskajiem parametriem līdz interesēm un domāšanas veidam.

Vēlies izmēģināt iepazīšanos internetā? Pievienojies tūlīt - Tu ne ar ko neriskē!